Back-end

Posuň svoju kariéru programátora s našimi online kurzami back-end programovania na nový level. Nauč sa programovacie jazyky ako Java, PHP a mnoho ďalších. Naštartuj svoju kariéru v programovaní ešte dnes!

Online kurzy Back-end programovania


Vďaka našim online kurzom back-end programovania sa môžete stať odborníkom na tvorbu robustných a výkonných serverových aplikácií. Naše online kurzy sú navrhnuté pre začiatočníkov aj pokročilých vývojárov, ktorí chcú zdokonaliť svoje znalosti v oblasti back-end vývoja.

Prečo si vybrať naše kurzy Back-end?


Naše online kurzy Back-end programovania pokrývajú všetky kľúčové technológie a nástroje potrebné na vývoj spoľahlivých a škálovateľných serverových aplikácií. Od základov programovacích jazykov ako Python, Java a PHP, cez databázy ako MySQL a MongoDB, až po moderné frameworky ako Node.js a Django či Flask.

Výhody našich online kurzov Back-end programovania


 • Flexibilita vzdelávania: Učte sa vlastným tempom online z pohodlia vášho domova alebo kdekoľvek na svete.
 • Aktuálny obsah: Naše online kurzy sú pravidelne aktualizované, aby odrážali najnovšie trendy a technológie v back-end vývoji.
 • Praktické projekty: Získajte praktické skúsenosti prostredníctvom reálnych projektov, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť a aplikovať naučené zručnosti.
 • Certifikácia: Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát, ktorý môžete pridať do svojho portfólia alebo životopisu, či na LinkedIn.
 • Podpora inštruktorov: Naši skúsení inštruktori sú pripravení vám poskytnúť odbornú pomoc a odpovedať na vaše otázky.

Naučte sa Back-end vývoj od odborníkov


Naši inštruktori sú skúsení profesionáli v oblasti back-end vývoja, ktorí vám poskytnú cenné rady a vedenie. S našimi kurzami sa stanete sebavedomým back-end vývojárom, pripraveným riešiť výzvy moderného serverového vývoja.

Preskúmajte našu ponuku online kurzov Back-end ešte dnes a začnite svoju cestu k úspešnej kariére vo webovom vývoji. Zaregistrujte sa ešte dnes a využite príležitosť naučiť sa back-end vývoj od tých najlepších. Zaujíma vás, aký je rozdiel medzi frontend a back-end programovaním? Prečítajte si tento článok.

Najlepšie online kurzy Back-end

Neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky online kurzov Back-end, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele a zlepšiť vaše programátorské zručnosti. Naučte sa, ako vytvoriť výkonné a spoľahlivé serverové aplikácie s najnovšími technológiami a nástrojmi.

Kurzy pre každú úroveň


 • Začiatočníci: Základy programovacích jazykov ako Python, Java, a PHP, tvorba prvých serverových aplikácií a práca s databázami.
 • Pokročilí: Pokročilé techniky a architektúry back-end vývoja, populárne frameworky ako Node.js, Django alebo Laravel, a optimalizácia výkonu serverových aplikácií.
 • Profesionáli: Najnovšie trendy v back-end vývoji, škálovateľné architektúry, bezpečnosť a najlepšie postupy pre vývoj veľkých aplikácií.


Pridajte sa k tisíckam spokojných študentov a zlepšite svoje programátorské schopnosti s našimi online kurzami Back-end programovania. Nech už máte akékoľvek skúsenosti, máme pre vás kurz, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Zaregistrujte sa dnes a začnite budovať spoľahlivé a výkonné serverové aplikácie efektívne a jednoducho.
Node.js základy - Mária Sejnová Node.js základy - Mária Sejnová Node.js základy - Mária Sejnová
-
4h 43min

Node.js základy

od Mária Sejnová
Asynchrónny Rust s Tokiom: výkonné a bezpečné aplikácie - Marek Kučák Asynchrónny Rust s Tokiom: výkonné a bezpečné aplikácie - Marek Kučák Asynchrónny Rust s Tokiom: výkonné a bezpečné aplikácie - Marek Kučák
5.0
1h 38min

Asynchrónny Rust s Tokiom: výkonné a bezpečné aplikácie

od Marek Kučák
Ako písať bezpečný kód - Štefan Prokop Ako písať bezpečný kód - Štefan Prokop Ako písať bezpečný kód - Štefan Prokop
5.0
2h 8min

Ako písať bezpečný kód

od Štefan Prokop
Základy Next.js - Vojtěch Bezpalec Základy Next.js - Vojtěch Bezpalec Základy Next.js - Vojtěch Bezpalec
5.0
4h 51min

Základy Next.js

od Vojtěch Bezpalec
Základy programovania v jazyku Rust - Marek Kučák Základy programovania v jazyku Rust - Marek Kučák Základy programovania v jazyku Rust - Marek Kučák
5.0
2h 53min

Základy programovania v jazyku Rust

od Marek Kučák
Tvorba REST API v JavaScripte - Marek Žáčik Tvorba REST API v JavaScripte - Marek Žáčik Tvorba REST API v JavaScripte - Marek Žáčik
4.4
2h 16min

Tvorba REST API v JavaScripte

od Marek Žáčik
Free
Rails od základov - Yablko (Roman Hraška) Rails od základov - Yablko (Roman Hraška) Rails od základov - Yablko (Roman Hraška)
4.6
3h 9min

Rails od základov

od Yablko (Roman Hraška)
Nette framework pre pokročilých - Antonín Jehlář Nette framework pre pokročilých - Antonín Jehlář Nette framework pre pokročilých - Antonín Jehlář
5.0
15h 55min

Nette framework pre pokročilých

od Antonín Jehlář
Nette framework pre začiatočníkov - Antonín Jehlář Nette framework pre začiatočníkov - Antonín Jehlář Nette framework pre začiatočníkov - Antonín Jehlář
3.1
8h 27min

Nette framework pre začiatočníkov

od Antonín Jehlář
Free
Git a GitHub základy - Yablko (Roman Hraška) Git a GitHub základy - Yablko (Roman Hraška) Git a GitHub základy - Yablko (Roman Hraška)
5.0
1h 47min

Git a GitHub základy

od Yablko (Roman Hraška)
Java a OOP pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo Java a OOP pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo Java a OOP pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo
4.6
14h 42min

Java a OOP pre začiatočníkov

od Jaroslav Beňo
Moderná Java (verzie 9+) - Jaroslav Beňo Moderná Java (verzie 9+) - Jaroslav Beňo Moderná Java (verzie 9+) - Jaroslav Beňo
5.0
1h 36min

Moderná Java (verzie 9+)

od Jaroslav Beňo
Java Servlety - Jaroslav Beňo Java Servlety - Jaroslav Beňo Java Servlety - Jaroslav Beňo
4.3
2h 29min

Java Servlety

od Jaroslav Beňo
Java persistence - JPA a Hibernate základy - Jaroslav Beňo Java persistence - JPA a Hibernate základy - Jaroslav Beňo Java persistence - JPA a Hibernate základy - Jaroslav Beňo
4.0
3h 36min

Java persistence - JPA a Hibernate základy

od Jaroslav Beňo
ASP.NET Web Pages - kompletný web pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo ASP.NET Web Pages - kompletný web pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo ASP.NET Web Pages - kompletný web pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo
5.0
10h 35min

ASP.NET Web Pages - kompletný web pre začiatočníkov

od Jaroslav Beňo
Java pre pokročilých - Jaroslav Beňo Java pre pokročilých - Jaroslav Beňo Java pre pokročilých - Jaroslav Beňo
4.6
13h 37min

Java pre pokročilých

od Jaroslav Beňo
PHP frameworky a SQLite - Yablko (Roman Hraška) PHP frameworky a SQLite - Yablko (Roman Hraška) PHP frameworky a SQLite - Yablko (Roman Hraška)
5.0
3h 38min

PHP frameworky a SQLite

od Yablko (Roman Hraška)
Základy programovania a OOP - Yablko (Roman Hraška) Základy programovania a OOP - Yablko (Roman Hraška) Základy programovania a OOP - Yablko (Roman Hraška)
5.0
7h 27min

Základy programovania a OOP

od Yablko (Roman Hraška)
Free
Java pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo Java pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo Java pre začiatočníkov - Jaroslav Beňo
4.2
6h 50min

Java pre začiatočníkov

od Jaroslav Beňo
WordPress pre programátora 2: Pluginy - Yablko (Roman Hraška) WordPress pre programátora 2: Pluginy - Yablko (Roman Hraška) WordPress pre programátora 2: Pluginy - Yablko (Roman Hraška)
5.0
8h 26min

WordPress pre programátora 2: Pluginy

od Yablko (Roman Hraška)
WordPress pre programátora 1: Témy - Yablko (Roman Hraška) WordPress pre programátora 1: Témy - Yablko (Roman Hraška) WordPress pre programátora 1: Témy - Yablko (Roman Hraška)
4.9
7h 30min

WordPress pre programátora 1: Témy

od Yablko (Roman Hraška)
Webrebel 3: OOP a Laravel - Yablko (Roman Hraška) Webrebel 3: OOP a Laravel - Yablko (Roman Hraška) Webrebel 3: OOP a Laravel - Yablko (Roman Hraška)
4.8
24h 56min

Webrebel 3: OOP a Laravel

od Yablko (Roman Hraška)
Webrebel 2: PHP a MySQL - Yablko (Roman Hraška) Webrebel 2: PHP a MySQL - Yablko (Roman Hraška) Webrebel 2: PHP a MySQL - Yablko (Roman Hraška)
4.8
19h 40min

Webrebel 2: PHP a MySQL

od Yablko (Roman Hraška)