Adobe

Nauč sa využívať plný potenciál Adobe softwaru cez naše online kurzy. Získať zručnosti v grafike, úpravách fotografií či editácii videa nikdy nebolo jednoduchšie. Začni svoju kreatívnu cestu s Adobe ešte dnes!

Online kurzy Adobe softwaru

Vitajte v kategórii online kurzov Adobe produktov. Táto kategória je určená pre tých, ktorí chcú získať odborné znalosti a zručnosti v používaní softvérov od spoločnosti Adobe. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo pokročilý používateľ, naše kurzy vám pomôžu ovládať tieto populárne nástroje a využiť ich plný potenciál.

Čo sa naučíte v online kurzoch Adobe softwaru


Naše kurzy Adobe produktov vám umožnia získať nasledujúce zručnosti a vedomosti:

 1. Adobe Photoshop – Naučíte sa základy a pokročilé techniky úpravy a retuše fotografii v najpopulárnejšom softvéri pre úpravu obrazu.
 2. Adobe Illustrator – Získate znalosti o vytváraní vektorovej grafiky a ilustrácií v profesionálnom vektorovom grafickom editore.
 3. Adobe InDesign – Naučíte sa vytvárať vysoko kvalitné tlačené a digitálne publikácie pomocou tohto nástroja pre rozloženie stránok.
 4. Adobe Premiere Pro – Získate schopnosti strihu a editácie videí v profesionálnom softvéri pre úpravu videa.
 5. Adobe After Effects – Naučíte sa vytvárať špeciálne efekty, animácie a pohyblivé grafiky vo vašich videách.
 6. Adobe Camera RAW – Ovládnite tento silný a užitočný nástroj na úpravu fotografií a naučte sa využiť jeho potenciál na maximum.

Pre koho sú kurzy Adobe softwaru určené


Naše kurzy Adobe produktov sú vhodné pre nasledujúce cieľové skupiny:

 1. Grafických dizajnérov – Pre tých, ktorí sa zaujímajú o tvorbu grafiky a ilustrácií pre tlačené materiály a digitálne média.
 2. Fotografov – Pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti v úprave a retušovaní fotografii.
 3. Video editorov – Pre profesionálov aj amatérov, ktorí chcú ovládať strih a úpravu videa.
 4. Web designerov – Pre tých, ktorí sa zaoberajú tvorbou užívateľských rozhraní a dizajnu webových stránok a aplikácií.
 5. Marketingových odborníkov – Pre tých, ktorí chcú vytvárať atraktívny obsah a reklamné materiály pre marketingové kampane.
 6. Študentov a akademikov – Pre študentov grafického dizajnu, multimédií a príbuzných odborov, ktorí hľadajú doplnkové vzdelanie v oblasti používania softvéru Adobe.


Ak sa chcete stať odborníkom v používaní softvéru Adobe a využiť ich všestranné funkcie pre vašu kreatívnu prácu, naše online kurzy Adobe produktov sú pre vás ideálnym spôsobom, ako začať. Nečakajte a prihláste sa ešte dnes, aby ste začali rozvíjať svoje zručnosti s týmito populárnymi nástrojmi.