Analytika & Reporting

Získaj know-how pre efektívnu analytiku a reporting. Naučíš sa správne interpretovať dáta, tvoriť zrozumiteľné správy a robiť informované rozhodnutia. Začni robiť data-driven rozhodnutia ešte dnes.

Online kurzy analytiky a reportingu

Vitajte v kategórii online kurzov Analytika a Reporting. Online kurzy z tejto kategórie sú vhodné pre tých, ktorí chcú získať odborné znalosti a zručnosti v oblasti analytiky a reportingu. Naše online kurzy vám poskytnú komplexné vzdelanie, ktoré vám umožní efektívne analyzovať dáta a vytvárať podrobné reporty na podporu rozhodovacích procesov.

Čo sa naučíte v online kurzoch analytiky a reportingu?


Naše kurzy Analytika a Reporting vám umožnia získať nasledujúce zručnosti a vedomosti:

 1. Základy analytiky – Naučíte sa základné princípy a metódy analytiky vrátane zberu, spracovania a interpretácie dát.
 2. Používanie analytických nástrojov – Získate znalosti o používaní populárnych analytických nástrojov ako Google Analytics 4, Microsoft Power BI, Tableau a ďalších.
 3. Reportovanie a vizualizácia dát – Naučíte sa vytvárať prehľadné a efektívne reporty a vizualizácie dát, ktoré zjednodušia interpretáciu výsledkov.
 4. Pokročilé analytické techniky – Získate pokročilé techniky, ako sú prediktívna analytika, segmentácia zákazníkov a analýza trendov.
 5. Automatizácia reportov – Naučíte sa automatizovať procesy tvorby reportov, aby ste ušetrili čas a zvýšili efektivitu.
 6. Optimalizácia výkonu – Naučíte sa, ako analyzovať a optimalizovať výkonnosť vašich marketingových kampaní, webových stránok a obchodných procesov.
 7. KPI a metriky – Získate znalosti o kľúčových ukazovateľoch výkonnosti (KPI) a metrikách, ktoré sú dôležité pre hodnotenie úspechu vašich aktivít.

Pre koho sú kurzy analytiky a reportingu určené


Naše kurzy Analytika a Reporting sú vhodné pre nasledujúce cieľové skupiny:

 1. Marketingových profesionálov – Pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoje znalosti a zručnosti v oblasti analytiky a zlepšiť svoje schopnosti v tvorbe reportov.
 2. Podnikateľov a manažérov – Pre tých, ktorí chcú efektívne využívať dáta na podporu rozhodovacích procesov a optimalizáciu podnikových stratégií.
 3. Študentov a absolventov – Pre študentov marketingu, ekonómie a príbuzných odborov, ktorí hľadajú praktické a aktuálne vzdelanie v oblasti analytiky a reportingu.
 4. Freelancerov a konzultantov – Pre jednotlivcov, ktorí poskytujú analytické služby a chcú rozšíriť svoje portfólio zručností a ponúkaných služieb.
 5. Každého, kto sa zaujíma o analytiku a reporting – Pre každého, kto chce získať nové zručnosti a vedomosti v oblasti analytiky a reportingu, či už z osobného alebo profesionálneho záujmu.


Ak chcete ovládnuť umenie analytiky a reportingu a posunúť svoju kariéru alebo podnikanie na vyššiu úroveň, naše online kurzy Analytika a Reporting sú pre vás ideálnou voľbou. Neváhajte a prihláste sa ešte dnes, aby ste začali svoju cestu k úspechu v oblasti dátovej analytiky a reportingu.